اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهر 99نتایج آزمون های ورود به حرفه شهریور و مهر 99 اعلام شد.

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان اعلام کرد داوطلبانی که در تاریخ 6 شهریور ماه و همچنین 3 و 4 مهر ماه در آزمون های ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان و معماران تجربی شرکت کرده بودند می توانند از ساعت 15:00 روز چهارشنبه 99/09/05 کارنامه خود را بر روی سامانه آزمون های ورود به حرفه در سایت دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان مشاهده کنند.

همچنین برای شرکت کنندگانی که موفق به اخذ حد نصاب قبولی نشدند و به نتیجه آزمون معترض هستند نیز فرصت درخواست بازبینی داده شده است. درخواست باید به صورت کتبی طبق فرم پیوست و درج مشخصات کامل (شماره داوطلبي، نام و نام خانوادگي، شماره شناسنامه، تاريخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقيق و شماره تماس) باشد. شرکت کنندگان آزمون های تستی باید از طریق پست سفارشی اقدام به ارسال فرم کتبی درخواست بازبینی نمایند. همچنین برای آزمون طراحی معماری ارسال فرم از طریق ایمیل خواهد بود. فرصت ارسال فرم ها تا 99/09/12 اعلام شده است.

آزمون‌های تستی کلیه رشته‌ها:

آدرس: تهران، صندوق پستي به شماره ۳۵۵- ۱۷۷۷۵ (شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش) بر روي پاكت ذكر شود مربوط به کدام بخش از آزمون‌های ورود به حرفه‌ مهندسان، کاردان‏های فنی ساختمان و معماران تجربی مورخ مهرماه ۹۹ مي‌باشد.

دانلود فرم درخواست بازنگری آزمون های تستی

آزمون رشته معماری (طراحی):

ارسال به آدرس ایمیل: tarahi@inbr.ir

ذکر مشخصات در موضوع ایمیل : شماره داوطلبی و نمره کسب شده 

دانلود فرم درخواست بازنگری آزمون معماری طراحی

به گفته دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان درخواست‌هايي كه بعد از تاريخ مقرر ارسال گردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

اپلیکیشن مقررات ملی ساختمان | پلاس

جستجو در آخرین ویرایش های مباحث، تنها با چند لمس!

دانلود اپلیکیشن مقررات ملی ساختمان | پلاس از کافه بازار