اطلاعیه دوره‌های آموزشی برای شرکت‌کنندگان آزمون‏های ورود به حرفه تستی مهرماه ۹۹دستورالعمل دوره های آموزشی شرکت کنندگان آزمون های تستی مهرماه که نمرات 48 و 49 را کسب کرده بودند، به اداره های کل راه و شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان ابلاغ شد.

پیرو اطلاعیه اعلام نتایج قطعی آزمون‏ های ورود به حرفه مهندسان مورخ مهرماه ۹۹ و نظر به موافقت مقام عالي وزارت راه و شهرسازی در جهت مساعدت با شرکت‌کنندگان به دلیل شرايط حاكم بر جامعه و همه‌گيری بيماري كرونا، شرکت‌کنندگان داراي نمرات ۴۸ و ۴۹ آزمون مذکور مشروط به گذراندن دوره‌های آموزشي مصوب شیوه ‏نامه صدور، تمدید و ارتقاء پایه مهندسی و قبولی در آزمون پایان دوره و اخذ گواهینامه قبولی تا حداکثر پایان اسفندماه ۱۴۰۰، به عنوان قبول‌شدگان در آزمون مهرماه ۹۹ محسوب می شوند.

لذا دستورالعمل دوره‌های آموزشی مذکور به ادارات کل راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان ابلاغ شده و مهندسان می‌توانند از طریق مراجع مذکور از جزئیات برگزاری دوره‌های آموزشی مطلع و برای شرکت در دوره‌ها اقدام نمایند.

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان مجددا تاکید کرد این دستورالعمل فقط برای دوره مهرماه 99 بوده و برای آزمون های دوره های قبل و همچنین دوره های آینده معتبر نخواهد بود.

مجدداً تاکید می‌گردد اين دستورالعمل صرفاً مربوط به آزمون مهرماه ۹۹ بوده و قابل تعمیم به آزمون‌های دارای اعتبار قبل و آزمون‏ های دوره‌های آتي نخواهد بود و آن دسته از شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب حد نصاب قبولی نشده‌اند و مشمول این دستورالعمل نمی‌باشند می ‏بایست در آزمون‌های دوره بعد شرکت نمایند.

اپلیکیشن مقررات ملی ساختمان | پلاس

جستجو در آخرین ویرایش های مباحث، تنها با چند لمس!

دانلود اپلیکیشن مقررات ملی ساختمان | پلاس از کافه بازار